Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Skuteczne korepetycje

Mobilna Szkoła Matematyki (D-O-J-A-Z-D--do--U-C-Z-N-I-A, sprawdzona kadra)


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 43 opinie
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Gdańsk
  • Łódź
  • Lublin
  • Poznań
  • Warszawa
  • Gliwice
  • Zabrze
  • Bytom
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 3 dni temu

Udzielę korepetycji z matematyki

35 - 40 zł45 minut
Opinie: 43Ocena: 5.0/5

tel. 508-930-101 – zapisy na sprawdzone korepetycje z dojazdem do domu ucznia! Matura 2018; nadrabianie zaległości; pomoc w nauce materiału bieżącego, pracach domowych; poprawki; zajęcia ze sprawdzoną kadrą; atrakcyjne ceny; dojazd gratis; dogodne terminy. Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat – dodajemy skrzydeł, dzielimy się pasją, mnożymy możliwości.

NASZ CEL i MISJA

Jesteśmy pierwszą i najstarszą w Polsce mobilną szkołą matematyki. Tworzymy największą w kraju sieć szkół matematyki. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań uczniów w zakresie nauczania matematyki na drodze organizowania wygodnych i skutecznych zajęć w przystępnej cenie. Organizujemy korepetycje z matematyki z dojazdem do domu ucznia na terenie miasta. Pomagamy w nadrabianiu zaległości, nauce materiału bieżącego, pracach domowych, przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, matury. Możemy pochwalić 100% zdawalnością z egzaminu maturalnego. Każdy klient wybiera termin zajęć i ich intensywność. Nasza misja to podnoszenie jakości usług nauczania indywidualnego poprzez zbudowanie silnej ogólnokrajowej marki, która gwarantuje świadczenie usług w legalny i profesjonalny sposób, której nauczyciele inspirują swoich uczniów, zmieniają ich nastawienie do matematyki i zwiększają szanse uczniów na opanowanie wartościowej wiedzy matematycznej. Nasze korepetycje z matematyki prowadzone są przez osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Pracują dla nas nie tylko pedagodzy, ale również matematycy – specjaliści w różnych dziedzinach takich jak programowanie komputerowe, analiza danych, finanse, robotyka. Taki dobór kadry sprawia, że uczniowie poza opanowaniem przedmiotu dowiadują się do czego matematyka może być potrzebna w życiu zawodowym. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

CENNIK

Wierzymy, że tylko systematyczna nauka jest w stanie przynieść efekty i zbudować kompetencje umożliwiające opanowanie przedmiotu i samodzielne radzenie sobie z zagadnieniami matematycznymi w przyszłości. Nasze zajęcia standardowo trwają 2 godz. lekcyjne. Cena takich zajęć na poziomie podstawowym to 65 zł za 2 godz. lekcyjne w pakiecie 12 zajęć, 70 zł w pakiecie 4 zajęć lub 75 zł w przypadku zajęć bez pakietu. Organizujemy również zajęcia 60-minutowe w cenie 55 zł za zajęcia w pakiecie 12 zajęć, 60 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć, 65 zł za zajęcia bez pakietu. Zajęcia na poziomie rozszerzonym wymagają dopłaty w wysokości 10 zł. UWAGA: Cena jednostkowa zajęć dowolnego typu w WARSZAWIE jest wyższa o 15 zł.

Nie ryzykuj trafienia na przypadkowych korepetytorów. Zaufaj nam! Matematyka to nasza specjalność!

Zapraszamy!

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zweryfikowania możliwości dojazdu naszego korepetytora do Państwa miejsca zamieszkania oraz potwierdzenia dostępności dogodnego dla Państwa terminu pod numerem telefonu: 508-930-101 Podane w ogłoszeniu ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących cen zajęć serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Doświadczenie:
Nasi korepetytorzy, nauczyciele i wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Pracują dla nas sprawdzone osoby - miejsca na zajęcia do wielu naszych prowadzących są często rezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem, mamy również wiele zajęć "z polecenia", co jest dla nas bardzo miłe i potwierdza, że praca, którą każdego dnia wykonujemy jest wartościowa.

Certyfikaty:
Nasz pomysł na nauczanie został doceniony w mediach zdobywając tytuł "Firma Roku 2011" w plebiscycie dla słuchaczy rozgłośni radiowej. Jesteśmy pionierami w zorganizowanym nauczaniu indywidualnym matematyki i tworzymy pierwszą i największą sieć mobilnych szkół matematyki w Polsce.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wolski4 lipca 2017Ocena: 5/5

  skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego bardzo duża wygoda i profesjonalizm

 • Adam Makowski28 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Najwyższa ocena. Wszystko sprawnie i skutecznie.

 • Ania27 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Caly rok przygotowan zaowocowal genialnym wrecz wynikiem z egzaminu gimnazjalnego. Jest to woelka zasluga korepetytorki akwadrat, bo z matematyka od podstawowki generalnie bylo slabo albo co najwyzej srednio. Dziekuje! Zajecia juz od dawna polecam KAZDEMU.

 • Barbara23 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Polecam zajęcia w akwadrat! Pan Michał to świetny korepetytor. Wytłumaczył synowi mase zagadnien w miesiąc. Spotkania dwa razy w tygodniu.Sytuacja na koniec roku naprawiona. Było warto!

 • anna10 stycznia 2017Ocena: 5/5

  polecam!!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.